TŁOCZENIE

Pyszny i zdrowy sok z Twoich produktów!

Usługowe tłoczenie soków

Co oferujemy?

Jesteś producentem rolnym lub owocowym? Masz mały przydomowy sad lub działkę i Twoje jabłka obrodziły i jesteś pewny że nie dasz rady ich przejeść? Masz pod ręką około 150-200 kg surowca?
To świetnie! Wytłoczymy sok z Twoich owoców i warzyw, dzięki temu będziesz cieszył się cały rok pysznym i zdrowym sokiem z Twoich produktów!

A może ani nie jesteś producentem owoców, ani nie masz sadu, a na działce rośnie trawa, ALE marzy Ci się własna marka soków? Możemy pomóc spełnić Ci to marzenie! Jeśli masz pomysł na własny sok, ale nie masz własnej produkcji ani surowca to zgłoś się do nas! Z naszych usług korzystają klienci z całej Polski!

Dlaczego my?

Rodzinna firma

Nasza firma to biznes rodzinny, nasz sukces jest oparty na uczciwości i najwyzszej jakości produktów i usług.

Konkurencyjne ceny

Szanujemy czas i pieniądze naszych klientów, dlatego każde zamówienie realizujemy szybko i zawsze w najlepszym stosunku jakości do ceny.

Doświadczenie

Wiedza i doświadczenie zdobywane latami jest nie do przecenienia. Dzięki niemu możemy zagwarantować Państwu najlepszą obsługę i produkt najwyższej jakości.

Indywidualne podejście

Każdy klient to dla nas nowy rozdział. Staramy się spełnić wasze oczekiwania, podejmujemy zadania trudne i otwieramy się na nowe trendy.

Zapytaj o szczegóły

Usługi tłoczenia soków :
Aneta Derlatka

+48 506 502 705

Copyright © 2020 Pochodyła